window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-3XZM2Z93EB');

Największy wybór opon oraz felg online - zobacz szczegóły

  • Wysyłka 24h
  • 30 dni na zwrot
  • Najlepsze ceny
Opcje przeglądania
Producent
Gwarancja
Typ pojazdu
Szerokość
Profil
Średnica
Rok produkcji
Przyczepnośc na mokrej nawierzchni
Opór toczenia
Poziom hałasu zewnętrznego
Indeks nośności
Indeks prędkości
Klasa średnia
Klasa ekonomiczna
Nowość
Promocja

całoroczne

Dlaczego warto zdecydować się na komplet opon całorocznych?

W wielu przypadkach komplet opon całorocznych okazuje się bardzo wygodny. Warto jednak wiedzieć, kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie i, kiedy faktycznie będzie ono najlepszą możliwą opcją. Przede wszystkim wielu kierowców zastanawia się nad tym, czy takie opony przeznaczone na cały rok, faktycznie sprawdzą się nawet w zimowych miesiącach, kiedy napada dużo śniegu, a temperatury spadną dużo poniżej zera. Z całą jednak pewnością, decydując się już na taki komplet, wybrać trzeba takie najwyższej jakości.

Dla kogo komplet opon wielosezonowych

Jak pokazują ostatnie przeprowadzone badania, średnia temperatura w Polsce wciąż rośnie i z roku na rok jest wyższa. Dzieje się tak między innymi z powodu ocieplenia klimatu. To właśnie ta kwestia między innymi ma przemawiać za tym, że warto zainwestować w komplet opon wielosezonowych i doskonale spełni on swoją rolę. Przyznać trzeba, że opony wielosezonowe są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym i wygodnym. Nie tylko w ogólnym rozliczeniu kosztują mniej, ale i nie wymagają regularnego jeżdżenia na ich wymianę, co dla właścicieli samochodów jest bardzo komfortowe i wygodne.

Kiedy wymieniać opony wielosezonowe 18?

Nie można zapomnieć jednak o tym, że decydując się na opony wielosezonowe 18 pamiętać trzeba o tym, że zużywają się one szybciej. Głównie dlatego, że wykorzystywane są przez cały rok niezależnie od pogody i warunków na drodze. Opony całoroczne narażone są na szybsze ścieranie się, co osłabia ich strukturę i po pewnym czasie sprawia, że muszą zostać one i tak wymienione. Szacuje się, że około dwa razy w roku warto odwiedzić serwis, aby wykonany został dokładny przegląd stanu opon i to, czy nadają się one do dalszej jazdy.

Opony całoroczne 18 - dobry wybór?

Fakt, iż opon nie trzeba zmieniać od razu wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu, czy niskich temperatur sprawia, że opony całoroczne 18 dla wielu osób są rozwiązaniem wręcz idealnym. Z całą pewnością, wybierając opony wysokiej jakości, można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas. Ostateczna decyzja w sprawie wyboru konkretnego modelu opon, z całą pewnością powinna zostać podyktowana indywidualnymi potrzebami, czyli warunkami, w jakich się jeździ, wiekiem i modelem samochodu, oraz kwestią wygody. Warto przedyskutować to również w swoim zaufanym serwisie, gdzie na podstawie przeglądu auta podjęta zostanie najlepsza decyzja. Z całą jednak pewnością takie opony wielosezonowe sprawdzają się w wielu przypadkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl